mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes779
mod_vvisit_counterVčera949
mod_vvisit_counterTento týždeň3903
mod_vvisit_counterMinulý týždeň5692
mod_vvisit_counterTento mesiac16814
mod_vvisit_counterMinulý mesiac43286
mod_vvisit_counterSpolu4583427

Kto je online

Máme  hostí: 15  pripojení
Úvod Rok 2023 NÁVŠTEVA ŠTUDENTOV Z LIPTOVSKOHRÁDOCKEJ SOŠE
NÁVŠTEVA ŠTUDENTOV Z LIPTOVSKOHRÁDOCKEJ SOŠE  PDF  Tlač  Email
 
V piatok 17. marca 2023 sme v priestoroch našej školy privítali študentov zo strednej odbornej školy elektrotechnickej z Liptovského Hrádku. Cieľom ich cesty do Ružomberka bola síce Galéria Ľudovíta Fullu s aktuálnou videoinštaláciou „Light Cube“, ale výtvarno-umelecké naladenie ich doviedlo aj do priestorov našej školy. 

Študentom odboru „digitálna grafika“ sme radi predviedli výsledky práce našich študentov z podobne zameraných odborov. Učitelia odborných predmetov fotografického dizajnu (Mgr. Môcik a Mgr. Šugár) im ochotne ukázali priestory fotoateliérov kvalitne vybavených súčasnou technikou,  priblížili možnosti a spôsob práce našich študentov a ich úspechy.

Príjemným spestrením bola aj návšteva priestorov šijacích a drevospracujúcich dielní a tiež aj výtvarných ateliérov odborov propagačného výtvarníctva, či učebne ANJ. Pri odchode si liptovskohrádockí grafici odnášali nielen zážitky a fotografie, ale aj drobné suveníry, ktoré niektorým z nich „na mieru“ zhotovili naši šikovní a pohotoví študenti. Vďaka všetkým zúčastneným za príjemné a vzájomne obohacujúce stretnutie.

Ing. Jana Krevová za odd. ODI a kolektív III.B triedy 

Viac info na: https://www.facebook.com/SOSELH/posts/617344187077813

https://www.youtube.com/watch?v=PvOm_vGUdBI