mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes225
mod_vvisit_counterVčera423
mod_vvisit_counterTento týždeň2201
mod_vvisit_counterMinulý týždeň5199
mod_vvisit_counterTento mesiac8903
mod_vvisit_counterMinulý mesiac31166
mod_vvisit_counterSpolu4606682

Kto je online

Máme  hostí: 22  pripojení
Úvod Rok 2014 Vianočné trhy
Vianočné trhy  PDF  Tlač  Email
Dňa 17. 12. 2014 sa v Žiline uskutočnili „Vianočné trhy“ pre Žilinský samosprávny kraj. Našu ŠUV-ku sme tam reprezentovali my trieda I.P MNO, známe tiež pod názvom Šuvadleny. S našim skromným stánkom sme tam upútali hlavne nežnejšie pohlavie, ktoré v malých skupinkách nakupovalo najmä tašky a rukavice.

Aj napriek škaredému počasiu sa nám za krátky čas podarilo predať naše produkty , vypočuli sme aj nejaké postrehy a nápady ako zlepšiť našu prácu a priblížiť sa ešte viac potrebám zákazníkov. Teplo na trhoch zabezpečoval čaj, umelecký kováči, ktorý na mieste predvádzali svoju prácu a medovina, ktorú si tiež mohli ľudia kúpiť v jednom zo stánkov. Nesmiem zabudnúť ani na vianočné oplátky, ktoré šli na „dračku“ a priviezli ich študenti zo SOU-Slanica. Tieto trhy hodnotíme ako veľmi dobrú skúsenosť pre našu skúšobnú firmu a dúfame, že aj v budúcnosti ŠUV-ka bude mať možnosť zúčastňovať sa podobných trhov.