








![]() | Dnes | 1057 |
![]() | Včera | 575 |
![]() | Tento týždeň | 1632 |
![]() | Minulý týždeň | 4184 |
![]() | Tento mesiac | 29413 |
![]() | Minulý mesiac | 28282 |
![]() | Spolu | 5314801 |
| Olympiáda v anglickom a nemeckom jazyku |
|
|
|
| Streda, 22 Apríl 2009 00:00 |
|
Ako každý rok aj v tomto školskom roku sa naši študenti zúčastnili na olympiáde v anglickom a nemeckom jazyku. Víťazom školského kola v anglickom jazyku sa stal Ivan Janík zo 4.C - vyučujúca Mgr. Marta Tyrolová – a úspešne nás reprezentoval aj v okresnom kole, ktoré vyhral. V krajskom kole obsadil vynikajúce 2. miesto. Školské kolo v nemeckom jazyku vyhrala študentka Mária Žúborová z 1.B – vyučujúca Mgr. Eva Valášková – v okresnom kle zvíťazila a v krajskom kole získala 3. miesto, čo pre študentku prvého ročníka predstavuje obrovský úspech a prísľub do budúcnosti. Víťazom srdečne blahoželáme a dúfame, že budú správne motivovať aj ostatných študentov k účasti v budúcom školskom kole olympiád v cudzom jazyku. Mgr. Marta Tyrolová, za oddelenie spoločenskovedných predmetov |