mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes119
mod_vvisit_counterVčera423
mod_vvisit_counterTento týždeň2095
mod_vvisit_counterMinulý týždeň5199
mod_vvisit_counterTento mesiac8797
mod_vvisit_counterMinulý mesiac31166
mod_vvisit_counterSpolu4606576

Kto je online

Máme  hostí: 25  pripojení
Úvod Rok 2008 Súťaž o najlepší cudzojazyčný časopis
Súťaž o najlepší cudzojazyčný časopis  PDF  Tlač  Email
Streda, 25 Jún 2008 00:00

Možno o tom neviete, ale minulý týždeň ( 10-13.júna ) ubehlo presne 15 rokov odvtedy, ako sa na našej škole prvýkrát objavila súťaž o najlepší cudzojazyčný časopis spojená s výstavkou našich ,,diel". 15 rokov sa študenti trápia s najrôznejšími článkami v nemeckom a anglickom jazyku. Počas tejto doby sa mnohé zmenilo. Kým naši ,,predchodcovia" krvopotne písali články, dnes už stačí len čarovné Ctrl+C a Ctrl+V. A článok je na svete. No nie všetci použili túto zázračnú formulku. Písali sme o mnohých veciach, ktoré nás najviac zaujímali, ktoré sme prežili. Písali sme o hudbe, móde, životnom štýle a pod. Tento ročník bol však niečím výnimočný. Do našej školskej súťaže sa zapojilo neobvykle veľa čísel a víťazné časopisy boli o to kvalitnejšie.
V anglickej časti zvíťazila podľa očakávania 3.C so svojim dielom ,,YOU IN SUV", ako druhá bola 3.A s časopisom EPL a tretí boli hračkári so svojou MONKEY. Nemecké časopisy boli taktiež výsledkom tvrdej práce a ako prví sa umiestnili študenti s časopisom SPUR 3.B a 3.D, druhí boli grafici 3.C s časopisom HARTMUT a tretí 2.A, 2.B a ich ELLE 2.
O organizáciu tejto dlhoročnej akcie sa zaslúžili Mgr. M.Tyrolová, Mgr. M. Brtková, Mgr. E. Valášková a Mgr. J. Kudličková. Čím ďalej sa bude táto tradícia zachovávať, tým kvalitnejšie budú naše budúce časopisy a my sa máme skutočne na čo tešiť...

Stanislav Koleštík, 3.A

späť

Posledná úprava Utorok, 26 Júl 2011 22:06