mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes1078
mod_vvisit_counterVčera575
mod_vvisit_counterTento týždeň2179
mod_vvisit_counterMinulý týždeň4135
mod_vvisit_counterTento mesiac29434
mod_vvisit_counterMinulý mesiac28282
mod_vvisit_counterSpolu5314822

Kto je online

Máme  hostí: 16  pripojení
Úvod Rok 2017 Úspech na EGO versus EKO
Úspech na EGO versus EKO  PDF  Tlač  Email
 
Na XIX. ročníku medzinárodnej súťaže ,, My sa nevieme sťažovať nahlas“ so zameraním na ochranu prírody a enviromentálnu výchovu: Ego versus EKO získala naša študentka z 3.B, odboru úžitková maľba, maľba a iné médiá ANETA NAĎOVÁ

v kategórii 6. Študenti SŠ, VŠ, zahraničné školy a dospelí, cenu Slovenskej agentúry životného prostredia. Do súťaže bolo zaslaných 874 prác zo 136 škôl.

Gratulujeme!

Práce sú vystavené v Galérii J. Kollára v Banskej Štiavnici na Námestí sv. Trojice 8 do 18. júna 2017