mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes196
mod_vvisit_counterVčera198
mod_vvisit_counterTento týždeň5244
mod_vvisit_counterMinulý týždeň2098
mod_vvisit_counterTento mesiac7342
mod_vvisit_counterMinulý mesiac19260
mod_vvisit_counterSpolu4624381

Kto je online

Máme  hostí: 23  pripojení
Úvod Rok 2016 SNEHOVÁ KRÁĽOVNÁ – divadelné predstavenie študentov našej školy
SNEHOVÁ KRÁĽOVNÁ – divadelné predstavenie študentov našej školy  PDF  Tlač  Email
V priestoroch prednáškovej sály sme 4.5.2016 odohrali predstavenie školského divadla ŠUFLÍK "Snehová kráľovná", v ktorom sa predstavili naši skvelí študenti:

Dominika Kováčiková v postave Gerdy, Samuel Melek ako Kay, Veronika Hofericova - babička, Dominika Stolárová - snehová kráľovná, Kristína Šmeringaiová´- princezná, Filip Mydlár - princ, Klaudia Kasanová - havranica, Broňa Rošková - zbojníčka,Soňa Školníková - atamanka, Tono Grivalský - sob.
Kostýmy k predstaveniu navrhli a ušili študenti štvrtého ročníka Scénickej kostýmovej tvorby: Michaela Urbanová - kostým pre snehovú kráľovnú a princeznú, Richard Bujdoš - kostýmy princa a soba, Markéta Stančová - kostým Gerdy, Alexandra Saganová - kostýmy Kaya a atamanky,  Magda Holková- kostým zbojníčky.
réžia: Andrea Némethová
foto: Matej Hlbočan

späť