mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes165
mod_vvisit_counterVčera1363
mod_vvisit_counterTento týždeň5564
mod_vvisit_counterMinulý týždeň3335
mod_vvisit_counterTento mesiac165
mod_vvisit_counterMinulý mesiac14289
mod_vvisit_counterSpolu4404417

Kto je online

Máme  hostí: 28  pripojení
Úvod Rok 2014 Dnes tovariš, zajtra majster
Dnes tovariš, zajtra majster  PDF  Tlač  Email
Aj tento rok sme prezentovali našu školu a  jej študijné odbory v Múzeu slovenskej dediny v Martine. Programové podujatie s názvom Dnes tovariš, zajtra majster sa konalo v príjemnom prostredí skanzenu v horúcu nedeľu 8.júna 2014.

Okrem našej školy sa akcie zúčastnili zástupcovia SŠ z Kysuckého Nového Mesta - kováči, dievčatá z pedagogickej školy z Turčianskych Teplíc a samozrejme folkloristi z okolia a hostia z Rožnova pod Radhoštěm. Návštevníci mali možnosť pozrieť si vystúpenia folklórnych skupín, vidieť remeselníkov aj študentov pri práci a hlavne stráviť príjemný deň.

Ing. Mária Priesolová oddelenie tex. výtvarníctva

späť