mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes135
mod_vvisit_counterVčera198
mod_vvisit_counterTento týždeň5183
mod_vvisit_counterMinulý týždeň2098
mod_vvisit_counterTento mesiac7281
mod_vvisit_counterMinulý mesiac19260
mod_vvisit_counterSpolu4624320

Kto je online

Máme  hostí: 14  pripojení
Úvod Rok 2014 Dnes tovariš, zajtra majster
Dnes tovariš, zajtra majster  PDF  Tlač  Email
Aj tento rok sme prezentovali našu školu a  jej študijné odbory v Múzeu slovenskej dediny v Martine. Programové podujatie s názvom Dnes tovariš, zajtra majster sa konalo v príjemnom prostredí skanzenu v horúcu nedeľu 8.júna 2014.

Okrem našej školy sa akcie zúčastnili zástupcovia SŠ z Kysuckého Nového Mesta - kováči, dievčatá z pedagogickej školy z Turčianskych Teplíc a samozrejme folkloristi z okolia a hostia z Rožnova pod Radhoštěm. Návštevníci mali možnosť pozrieť si vystúpenia folklórnych skupín, vidieť remeselníkov aj študentov pri práci a hlavne stráviť príjemný deň.

Ing. Mária Priesolová oddelenie tex. výtvarníctva

späť