Úvod Prijímacie skúšky
PRIJÍMACIE KONANIE PRE ŠKOLSKÝ ROK 2021/2022  PDF  Tlač  Email
sup web

Vážení rodičia a zákonní zástupcovia uchádzačov o štúdium na našej škole,

vzhľadom na epidemiologickú situáciu v našej republike nie je možné uskutočniť Deň otvorených dverí prezenčnou formou. Zvolili sme tento spôsob, kde máte možnosť prečítať si o škole, pozrieť fotky a video

Ak budete mať akékoľvek otázky týkajúce sa talentových skúšok alebo štúdia na našej škole, zatelefonujte v pracovné dni na telefónne číslo 044/ 4322597 alebo pošlite otázku na mail Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript  , určite rada zodpoviem Vaše otázky.

Prosím, sledujte priebežne časť „Talentové skúšky pre školský rok 2021/2022“ na našej webovej stránke, pre prípad nutnosti zmeny spôsobu vykonania talentových skúšok vzhľadom na aktuálnu epidemiologickú situáciu. (Vlani sme menili prezenčnú formu talentovej skúšky na dištančnú formu s presnými podmienkami jej vykonania.)

Prosím Vás tiež o dôkladné skontrolovanie prihlášky Vášho dieťaťa a overenie, či máte na nej uvedenú správnu adresu trvalého pobytu, správnu mailovú adresu a správne telefónne číslo. Veľmi to uľahčí a urýchli komunikáciu s Vami v prípade prijímacieho aj odvolacieho konania a možných vzniknutých akýchkoľvek nejasností týkajúcich sa talentových skúšok. Najmä v prípade nepriaznivej epidemiologickej situácie správne údaje umožnia komunikovať s Vami rýchlou a efektívnou formou.

Vopred ďakujem za Vašu spoluprácu a tým aj umožnenie hladkého priebehu talentových skúšok pre školský rok 2021/2022.

RNDr. Danica Školníková

riaditeľka ŠUP Ružomberok