Úvod
Aktivuj si dopravu na Tvojom preukaze žiaka ISIC/EURO
isic Predĺženie platnosti preukazu ISIC/EURO26 je možné počas veľkej prestávky v kabinete č. 209 u Mgr. Emílie Majtenyiovej.
Čítať ďalej...
 
Predĺženie platnosti ISIC karty - info pre študentov II. - IV. ročníka
Aktuálna platnosť preukazu ISIC/EURO26 žiakom II. - IV ročníka vyprší 30. 9. 2020. Novou známkou si predĺžite platnosť do 30. 9. 2021.  Cena známky ISIC 09/2021 je 10 €. V tomto školskom roku bude prebiehať predaj známok od 2. septembra 2020 do 31. októbra 2020
Čítať ďalej...
 
Grafická súťaž - Týždeň vedy a techniky na Slovensku

Grafická súťaž je súčasťou Týždňa vedy a techniky na Slovensku. Národné centrum pre popularizáciu vedy a techniky v spoločnosti pri CVTI SR vyhlasuje 1. júna 20204. ročník súťaže. Grafická súťaž je určená študentom stredných škôl, vysokých škôl alebo doktorandom na Slovensku. Hlavným cieľom súťaže je zvýšiť záujem žiakov o vedu a techniku a vedecké bádanie.

Čítať ďalej...
 
O našej škole
 

„Umenie zmýva z duší prach každodennosti“ Pablo Picasso

ŠUP Ružomberok ponúka stimulujúce prostredie pre štúdium kreatívnych a produktívnych odvetví z oblasti umenia a dizajnu. Škola momentálne ponúka 10 štvorročných študijných odborov zakončených maturitnou skúškou a dva programy pomaturitného špecializačného štúdia zakončené absolventskou skúškou.

Čítať ďalej...
 
Percentá pre školu

Vážení rodičia, priatelia, radi by sme vás požiadali o podporu v darcovskom projekte www.podporteskolu.sk. Ak zvyknete nakupovať v e-shopoch, môžete pritom podporiť aj našu školu. Za každého užívateľa, ktorý sa zaregistruje pre podporu našej školy, nám bude pripísaný bonus 10 EUR.

Čítať ďalej...
 
<< Začiatok < Predchádzajúce 1 2 Ďalší > Koniec >>

Strana 2 z 2
 Banner
 Banner
 Banner
Facebook Image
 Banner

Náhodný obrázok

img_1021.jpg